فارس تهویه نمایندگی پکیج بوتان در شیراز

 

فارس تهویه به عنوان نمایندگی پکیج بوتان در شیراز و به عنوان مرکز خرید و فروش پکیج های دیواری و زمینی بوتان و ایران رادیاتور یک انتخاب مناسب و درست برای خرید پکیج های دیواری و زمینی بوتان و ایران رادیاتور می باشد. فروش مدل های متنوع و همچنین خدمات پس از فروش مناسب در این نمایندگی انجام می شود. خدمات متنوعی از جمله نصب و تعمیر و فروش قطعات پکیج اصل از مزیت های نمایندگی ما به عنوان مرکز فروش و نصب و تعمیر سیستم های گرمایشی و پکیج های ایران رادیاتور و بوتان در در شیراز می باشد.

پکیج چیست

فارغ از اینکه پکیج دیواری باشد و یا زمینی،دستگاهی است که می‌تواند آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ را برای واحدهای مختلف یک ساختمان مسکونی مانند آپارتمان به تو همزمان تامین کند. مزیت استفاده از پکیج این است که در عین حالی که مصرف سوخت کمتری به نسبت موتورخانه مرکزی داشته بازدهی و راندمان انرژی بیشتری را دارد. یکی دیگر از مزیت های پکیج این است که در ساختمان بخصوص آپارتمانها لوله کشی های گسترده را حذف می کند. از طرف دیگر هر کدام از واحدها برای تامین آب گرم و گرمایش خود از سایر واحدها مستقل می‌شوند. در حالت کلی دو نوع پکیج داریم. 1- دیواری 2- زمینی.

 

برای خرید پکیج به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در صورتی که قصد خرید پکیج دارید اما نمی دانید که از چه نوع و مدلی استفاده کنید به نکاتی که در ادامه میگوییم توجه کنید.
پکیج های گرمایشی از لحاظ مصرف سوخت به چهار دسته تقسیم می شوند.
1-گازسوز که دارای مدل های دیواری و زمینی بدون صدا می باشد.
2- برقی که همانند پکیج گازسوز دارای مدل های مختلف دیواری و زمینی بدون صدا می باشد.
3- دوگانه سوز که از نوع زمینی می باشد. این پکیج ها امکان نصب در موتورخانه را خارج از واحد مسکونی را دارا هستند.
4- گازوئیل سوز مانند پکیج دوگانه سوز زمینی بوده و می توان آنها را در موتورخانه خارج از واحد مسکونی نصب نمود.

 

اما برای انتخاب یک پکیج چه فاکتورهایی را باید مورد توجه قرار دهیم

سطح زیربنا و متراژ ساختمان و واحد مسکونی را در نظر بگیرید. مقدار آب گرم مصرفی مورد نیاز را تخمین بزنید. به دو چشم های به کار رفته در ساختمان باید توجه کنید. چاپ به صورت افقی در ساختمان به کار رفته است و یا به صورت عمودی و تا پشت بام.

قبل از خرید ظرفیت پکیج مورد نیاز را محاسبه کنید

ظرفیت پکیج را طبق فرمولی که به شما می گوییم محاسبه کنید. برای واحدهای تجاری متراژ را در عدد ۱۵۰ ضرب کنید. و برای واحدهای اداری متراژ واحد را در عدد ۱۰۰ ضرب کنید. عدد به دست آمده را بر حسب کیلوکالری برای ظرفیت پکیج در نظر داشته باشید.

اگر پکیج را برای بالکن و فضای باز می خواهید بهتر است از پکیج شوفاژ فن دار استفاده کنید.

از آنجایی که راهنمای خرید پکیج دیواری و زمینی نکات بسیار متعدد و فراوانی دارد. پیشنهاد ما به شما این است که برای مشاوره قبل از خرید با کارشناسان فارس تهویه تماس بگیرید. بهترین راهنمایی را به شما خواهیم نمود.

 

خرید و نصب و تعمیر و سرویس پکیج های بوتان و ایران رادیاتور در شیراز

در صورتی که قصد خرید پکیج بوتان و یا پکیج های ایران رادیاتور را دارید و یا اینکه پکیج خود را خریداری کرده و قصد نصب آن را دارید می توانید به فارس تهویه نمایندگی پکیج های بوتان و ایران رادیاتور در شیراز مراجعه کنید. اگر هم پکیج را که قبلاً خریداری کرده اید خراب شده و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات دارد می توانید با مراجعه به فارس تهویه به عنوان نماینده فروش قطعات اصلی و همچنین نمایندگی تعمیرات این پکیج ها توسط تعمیرکاران مرکز فارس تهویه و سرویس کاران آن سیستم خود را عیب یابی کرده و نسبت به رفع عیب و تعمیر آن اقدام کنید.

 

چرا برای خرید و خدمات پس از فروش پکیج بهتر است به نمایندگی مراجعه کنیم ؟

از مزیت‌های شاخص نمایندگی های فروش پکیج ها در سراسر کشور نصب رایگان پکیجهای خریداری شده مشتریان می باشد. مزیت مهم دیگر گارانتی محصول خریداری شده است. در صورتی که محصول خریداری شده شما توسط سرویسکاران نمایندگی نصب شود از خدمات پس از فروش رایگان بهره مند می شوید. نصب رایگان و گارانتی محصول همچنین می توانید از خدمات پس از فروش دیگر سود ببرید. از جمله این موارد می‌توان به مواردی همچون تعویض قطعات با قطعات اصلی پکیج در صورت خرابی و نیاز به تعویض و همچنین تعمیرات توسط سرویسکاران مرکز و تعمیرکاران نمایندگی اشاره نمود.

در صورتیکه محصولات بوتان و ایران رادیاتور را از نمایندگی آن خریداری کنید اگر به هر دلیل تصمیم به تعویض آن بگیرید نمایندگی به راحتی برایتان اقدام به تعویض می نماید. در صورتی که اگر از فروشگاه های غیر رسمی خرید آن را انجام دهید به سادگی قادر به این کار نخواهد بود.

تعمیرات پکیج در شیراز

 

 

محصولات بوتان چیست ؟

بوتان یکی از برندهای معتبر در داخل کشور در زمینه تولید و فروش و عرضه محصولات و سیستمهای گرمایشی و سرمایشی می باشد. از مهمترین محصولات این شرکت می توان به شوفاژهای دیواری و رادیاتورهای بوتان و همچنین آبگرمکن های اشاره کرد.

 

محصولات ایران رادیاتور چیست ؟

ایران رادیاتور همانند بوتان یکی از برندهای فعال در زمینه تولید و عرضه و فروش محصولات و سیستم های گرمایشی و سرمایشی در داخل کشور است. ایران رادیاتور علاوه بر پکیج های زمینی و دیواری و همچنین آبگرمکن در زمینه فروش اسپیلت و کولر گازی نیز فعالیت می‌کند.

 

خدمات فارس تهویه به عنوان نمایندگی پکیج بوتان در شیراز

فروش پکیج های دیواری بوتان در چندین مدل مختلف با قیمت مناسب همراه با گارانتی
فروش پکیج زمینی بوتان در چند مدل مختلف با قیمت مناسب و گارانتی شرکتی
خدمات نصب پکیج بوتان رایگان توسط کارشناسان شرکت در خانه و محل کار شما
خدمات پس از فروش پکیج ها با کیفیت مناسب توسط تعمیرکاران و سرویس کاران حرفه ای
خدمات مربوط به تعویض قطعات پکیج با قطعات اصلی و با کیفیت
فروش قطعات اصلی با بهترین کیفیت
خدمات مربوط به تعمیر پکیج بوتان توسط تعمیرکاران دوره دیده شرکت

 

خدمات در محل فارس تهویه

از آنجایی‌که فارس تهویه خدمات تعمیر و تعمیرات پکیج های بوتان و ایران رادیاتور را نیز انجام می دهد بنابراین اگر در شهر شیراز زندگی می کنید پکیج دیواری و زمینی شما نیازمند تعمیر و یا سرویس آیا تعویض قطعه دارد می توانید با کارشناسان فارس تهویه تماس بگیرید. سرویسکاران ما در سریع ترین زمان ممکن خدمات در محل به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و در سریعترین زمان ممکن مشکلات پکیج شما را رفع خواهند نمود.

 

فروش قطعات پکیج های بوتان و ایران رادیاتور

از دیگر خدمات فارس دریایی که به آن اشاره کردیم فروش قطعات پکیج اصل می باشد. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه داشته باشید می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت قطعات آنها را تهیه کنید.

حفاظ بیرونی پکیج, پیچ نگهدارنده قاب مربوط به دودکش , پنل جلوی آینه بندی شده, دودکش پکیج, محفظه فن پکیج, شلنگ های هوا, ترموستات پکیج, سیم های برق ترموستات, سوئیچ فشار هوا, سنسور دما, شیر تخلیه پکیج , مشعل پکیج, محفظه احتراق, الکترود جرقه زن, شیر گاز, برد اصلی, شلنگ تعادل و سیم اتصال به زمین, مهره های پلاستیکی, مبدل حرارتی و اتصالات مبدل حرارتی از جمله قطعات پکیج بوده که میتوانید آنها را تهیه کنید.

 

چه زمانی قطعات پکیج نیاز به تعویض دارد ؟

در ساختار و سیستم یک پکیج تمامی قطعات و اجزا اهمیت خاص خود را دارد. قطعات مختلف پکیج از سیم کشی و اتصالات الکتریکی آن گرفته تا برد اصلی و فن و موتور های آن حائز اهمیت هستند. دلیل اصلی این است که اگر یک قطعه از کار بیفتد بدون شک در کارکرد صحیح سایر قطعات حتی در اندازه خیلی کم صدمه و آسیب خواهد زد. آسیب تا زمانی که قطعه خراب شده و دارای ایراد را تعویض نکنید ادامه خواهد داشت. بنابراین در صورت مشاهده عدم کارکرد صحیح پکیج و پایین آمدن راندمان کاری آن این احتمال وجود دارد که نیاز به تعویض قطعه داشته باشید. البته جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

در اولین فرصت می توانید آن را به یک سرویس کار مطمئن از جمله سرویس کار های نمایندگی پکیج ها نشان دهید. قطعاً تکنسین های مجرب نمایندگی قبل از هر چیز نسبت به عیب یابی اشکالات و ایرادات سیستم بررسی های لازم را انجام می دهند. از آنجایی که قطعات به کار رفته در پکیج از کیفیت استاندارد و مطلوبی برخوردار هستند لذا اولویت سرویس کاران و تعمیرکاران تا جای ممکن تعمیر قطعات است. اما همیشه تعمیر قطعات ممکن است جوابگو نباشد. در نهایت اگر قطعه نیاز به تعویض داشته باشد با قطعه اصلی تعویض میشود. تعویض قطعه و و قطعات پکیج با قطعات اصلی بسیار مهم می باشد.

 

جمع بندی و سخن پایانی

هرگونه سوال و یا راهنمایی در خصوص پکیج های دیواری و زمینی بوتان و ایران رادیاتور از جمله راهنمایی در زمینه خرید این پکیج ها و همچنین خدمات مربوط به نصب پکیج و یا تعمیر و تعمیرات و سرویس و نگهداری پکیج ها دارید می‌توانید با فارس تهویه تماس بگیرید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *